Funkce, které oceníte.

PDF dokumenty

Pro každý zaevidovaný případ vytvoříme automaticky protokol ve formátu PDF z vyplněných dat. Automaticky ho i pošleme zákazníkovi v e-mailu, není třeba nic tiskonut.

Integrace na Shoptet a PrestaShop

Naše doplňky pro Shoptet a PrestaShop přidávají ještě více funkcí jako např.: Import objednávky, automatické generování dobropisů a další.

XML feed s produkty

Máte e-shop na míru nebo kamenné pobočky? Produkty můžete importovat pomocí XML feedu.

Integrace na Zásilkovnu

Máte e-shop na míru nebo kamenné pobočky? Produkty můžete importovat pomocí XML feedu. Standardně podporujeme formáty Money S3, Heureka a Zboží.cz – není problém na míru vytvořit napojení na další systémy.

SMS a mailové notifikace

Případ je vyřízen? Zákazník dostane SMS i e-mailovou notifikaci a je vyrozuměn se způsobem vyřízení. Zároveň dostane i potvrzení o vyřízení v PDF.

Portál zákazníka

Každý případ může zákazník sledovat pomocí unikátní URL adresy, kterou obdrží v e-mailu. Portál obsahuje informace o stavu případu a zboží.

Editovatelné šablony

Všechny šablony – SMS, PDF a e-mail můžete kompletně editovat a přizpůsobit si tak komunikaci se zákazníkem podle svého.

Hodnocení případů

Můžete sbírat cennou zpětnou vazbu od zákazníků. Ti mohou pomocí portálu hodnotit spokojenost s vyřízením případu. Všechna data uvidíte pouze vy v administraci.